II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018

1. Serdecznie witamy w naszej świątyni Drogich Parafian i Miłych Gości.
  2. Doroczne diecezjalne spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn Semper Fidelis dziś o 16.00 w Gdyni w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o 17.00.
  4. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o 16.30, dla młodzieży i dorosłych o 17.30.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia w czwartek od 17.00 do 18.00.
  6. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. dla dzieci o 130. Spowiedź św. podczas każdej Mszy świętej.
  7. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek po Mszy św. wieczornej.
  8. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę przed południem.
  9. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od 12.00 do 18.00 w kaplicy.
  10. Katecheza dla dorosłych nt. Prawo kanoniczne wczoraj i dziś w czwartek o 18.30 w sali papieskiej.
  11. Osoby pragnące śpiewać podczas Triduum Paschalnego zapraszamy na spotkanie w piątek o 18.30 w auli.
  12. Chór Trinitas z Gdyni Dąbrowy wystąpi w sobotę na Mszy św. o 18.00, a następnie będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  13.  W roku Ducha Świętego i św. Stanisława Kostki Wspólnota Emmanuel zaprasza w czwartek 8 marca na Mszę św. o 18.00 i modlitwę uwielbienia.
  14. Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonki przy św. Antonim. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.
  15.  Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.
  16. Jutro imieniny obchodzi Ks. Proboszcz Mirosław, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia. W intencji Solenizanta módlmy się: Zdrowaś Maryjo
  17.  W tygodniu do domu Ojca odeszli:
    + Irena Reluga, l. 88, zam. ul. Paneckiego
    + Grzegorz Szupryczyński, l. 63, zam. ul. Abrahama
               Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Niech Dobry Bóg nam i naszym bliskim błogosławi
                                                       na godne przeżywanie czasu Wielkiego Postu.