3 Niedziela Wielkanocna 15.04.2018

1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Drogich Parafian oraz Miłych Gości
  2. W przyszłą niedzielę z okazji 10 rocznicy ingresu Abpa Sławoja Leszka Głódzia sprawowana będzie uroczysta Msza św. o 13.00 w Archikatedrze Oliwskiej.
  3. Koncert scholi dziecięcej pt. Kostka znaczy więcej dziś po Mszy św. o 10.30.
  4. Nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki w środę po Mszy św. wieczornej wraz z ucałowaniem relikwii.
  5. W sobotę 12 maja br. organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Rostkowa (miejsce urodzenia św. Stanisława Kostki)  i do Gietrzwałdu. Koszt 60 PLN. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  6. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych odbędzie się w poniedziałek o 19.00 w sali katechetycznej.
  7. Spowiedź dzieci I Komunijnych w sobotę o 8.30.
  8. W ubiegłą niedzielę za tacę inwestycyjną ofiarowaną 5.128 PLN. Dziś przy wyjściu można złożyć ofiarę do puszki na pomoc dla rodzin cierpiących w Syrii. Za wszystkie składane ofiary wyrażamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką.

Niech dobry Bóg nas i naszym bliskim błogosławi!