6 Niedziela Wielkanocna 21.05.2017

1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Drogich Parafian oraz Miłych Gości.
  2. W kalendarzu liturgicznym w środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza i dzień matki.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30, a apel jasnogórski dziś o 21.00 w kaplicy.
  4. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o 19.00 w sali katechetycznej.
  5. Piesza Pielgrzymka z Oliwy do Wejherowa wyruszy na trzydniowy szlak w piątek 26 maja br. po Mszy św. o 7.00 z Archikatedry Oliwskiej.
  6. Panom z Kościelnej Służby Mężczyzn Semper Fidelis dziękuję za pomoc z rozbiórce drewnianej szopy, która stała przy domu parafialnym.
  7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną ofiarowano 4.693 PLN.
  8. Przy wyjściu zbiórka do puszki dla rodziny cierpiącej w Syrii w ramach programu Caritas Polska „Rodzina – Rodzinie”.
    Za składane ofiary wyrażamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. W przyszłą niedzielę będzie w naszym kościele wystawa poświęcona bł. ks. Władysławowi Bukowińskiemu oraz odbędzie się promocja książki Wspomnienia z Kazachstanu, przybliżająca osobę nowego błogosławionego.
  10. W przy wyjściu można nabyć prasę katolicką.

Niech Dobry Bóg błogosławi nam i naszym bliskim!