29 Niedziela Zwykła 22.10.2017

1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Drogich Parafian i Miłych Gości.
  2. W dniach 4-5 listopada br. odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna w naszej parafii, którą przeprowadzi Metropolita Gdański Abp Sławoj Leszek Głódź., Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tak ważnym wydarzeniu naszej wspólnot, a szczegóły wizytacji podamy za tydzień.
  3. W kalendarzu liturgicznym w sobotę święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.30, a dla dzieci we wtorek i piątek o 16.30.
  5. Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19.00 w sali katechetycznej.
  6. Rodziców ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w czwartek o 19.00 w auli.
  7. Listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych. Przy wyjściu z kościoła przygotowane są kartki na wypominki za zmarłych i na Mszę św. zbiorową, którą odprawimy 2. listopada o 9.00.
  8. W tygodniu został położony marmur na schodach z prezbiterium do zakrystii i na korytarzu przy zakrystii. Dziękujemy za składane ofiary, dzięki którym możemy prowadzić prace inwestycyjne -  Bóg zapłać.
  9.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką oraz złożyć ofiarę do puszki na pomoc materialną dla rodzin w Syrii. Caritas Polska poprosiła o kontynuowanie tej pomocy przez kolejne 6 miesięcy w ramach programu Rodzina – Rodzinie. Za każdy dar serca dziękujemy.
  10. W tygodniu do domu Ojca odeszła:
        + Regina Wysocka l. 86, zam. ul. Abrahama,

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

Niech Dobry Bóg nam i naszym bliskim błogosławi!